18 Ocak 2021 , Pazartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / Anne ve babasını bıçak zoruyla rehin alan adam yaşadıkları evi ateşe verdi…

Anne ve babasını bıçak zoruyla rehin alan adam yaşadıkları evi ateşe verdi…

Seyhan ilçesine bağlı Havuzlubahçe mahallesinde meydana gelen olayda, alınan ilk bilgilere göre madde bağımlısı olduğu iddia edilen S.S., anne ve babasıyla kavga etti. Kavga seslerinden rahatsız olan vatandaşlar durumu polise bildirdi. Olay mahalline polisin geldiğini gören S.S. bıçak zoruyla anne ve babasını rehin alırken, olayın gerçekleştiği bölgeye çok sayıda polis takviye edildi.ANNE VE BABASINI REHİN ALIP EVİ ATEŞE VERDİPolisler yaklaşık yarım saat boyunca S.S’yi ikna etmeye çalıştı ancak şahıs ikna olmadı. Anne ve babasını bıçak zoruyla rehin alan S.S. bir süre sonra evi ateşe verdi. Bir anda evin bir odasından alevler yükselirken bir vatandaşlar evinden uzattığı hortum yardımıyla yangının büyümesini önledi.
Anne ve babasını bıçak zoruyla rehin alan adam yaşadıkları evi ateşe verdi. POLİS KAPIYI KIRARAK İÇERİ GİRDİ Ekipler bu sırada evin kapısını kırarak içeri girdi. İçeri giren polis S.S.’yi etkisiz hale getirerek gözaltına aldı. Daha sonra S.S. ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.Öte yandan, olayın gerçekleştiği bölgeye gelen sağlık ekipleri ise rehin alınan anne ve babaya ayakta müdahale etti.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Uyuşturucu operasyonunda 23 tutuklama…

Uyuşturucu satıcılarına yönelik son bir haftada düzenlenen operasyonlarda, 176 kişi gözaltına alındı. Şüphelilerden 23’ü tutuklandı.İl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir