22 Temmuz 2024 , Pazartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / ALEMDAR ÖZTÜRK EMİN…

ALEMDAR ÖZTÜRK EMİN…

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Cumhurbaşkanı Adayı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın 10 Ağustos’ta yapılacak seçimin ilk turunda seçileceğinden emin olduğunu açıkladı.
Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk 10 Ağustos’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçiminde halkın iradesini ortaya koyarak demokrasinin en güzel örneğini vereceğini söyledi. Öztürk, “10 Ağustos ülkemiz açısından en güzel günlerini yaşayarak.Çünkü bizim özümüzde az laf çok iş yapmak var. Bunu da halkımız zaten iyi biliyor” dedi.
Başkan Alemdar Öztürk AK Parti iktidarının yeni Türkiye’nin modern yüzü olduğunu belirterek “Türkiye’nin ilerlemesinde katkı koyan sayın Başbakanımızı mutlaka Cumhurbaşkanlığında görmek istiyoruz ve Allahın izniyle bunu hep birlikte gerçekleştireceğiz. Çünkü bizim her hangi bir etnik ayrıma gitmeksizin Türkiye’yi kucaklayan 77 milyonu ülkeyi kucaklayan bir yapımız var, hoş görümüz var” diye konuştu.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir