4 Ekim 2023 , Çarşamba
Ana Sayfa / Bölgesel / Ahmet Kalfa Kültür Sokağı Esnafından Tepki…

Ahmet Kalfa Kültür Sokağı Esnafından Tepki…

Adana’nın en işlek caddelerinden biri olan Çakmak Caddesi’ndeki Ahmet Kalfa Kültür Sokağı esnafı sıcak yaz günlerinde ve kış aylarında yağmura karşı şemsiyenin olmamasından dolayı şikayetlerini anlattı.
Müşteriler Gelemiyor.

Ahmet Kalfa Kültür Sokağı sakinleri’’ Adana’da yaz 6-7 ay boyunca devam etmektedir. Bu sıcak yaz günlerinde sokağımızda bir güneş koruması veya büyük bir şemsiye bulunmamasından dolayı müşteriler burayı tercih etmiyor. Kış aylarında ise yağmura karşı şemsiyenin bulunmayışı burayı işlevsiz hale getiriyor’’ Diyerek şikayetlerini aktardılar.

Siftah yapmadan kapatıyoruz

Söz konusu alanda bulunan esnaflar ‘Müşterilerin sıcaklardan ve yağış olduğu zamanda sokağımızı ziyaret etmemesinden dolayı bazı günler siftah bile yapmadan kapattığımız oluyor. Uzun süren sıcaklık ve yağış dönemi bizi ve buraya gelen ziyaretçileri olumsuz etkiliyor.’’ Dedi.

 Yetkililere seslendiler

Ahmet Kalfa Kültür Sokağı esnafları yaşanan bu olumsuz durumdan şikayetlerini belirterek bir an evvel yetkililerin çözüm bulması taleplerini ilettiler.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Eğitim-Bir-Sen Adana’da Yeni Eğitim-Öğretim Yılına Zirvede Başladı…

EBS Adana Şube Başkanı Mehmet Sezer, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada sendikanın ilkelerine ve misyonuna vurgu yaparak, …

Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası 2023-2024 Sanat Sezonunu Açıyor…

Açılış konserini, yetenekli şef Eray İnal yönetiyor. Konserin solistliğini ise dünyaca ünlü pan flüt sanatçısı …

‘Enflasyona tutsak olduk!’

Anadolu Sağlık Sen Genel Başkanı Necip Taşkın, Türkiye İstatistik Kurumu’nun açıkladığı enflasyon verilerinin hız kesmeden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir