19 Şubat 2019 , Salı
Ana Sayfa / Bölgesel / Adanaspor Maçı Dev Ekranda…

Adanaspor Maçı Dev Ekranda…

Adanaspor evinde Samsunspor’u ağırladı. Süper Lig yolunda her maçın önem kazandığı haftalara girilirken stada gidemeyen Adanaspor taraftarı bu önemli müsabakayı izlemek için Seyhan Belediyesi tarafından kurulan dev ekranı tercih etti. Alanı dolduran taraftarların birde sürpriz konuğu vardı. Müsabakayı taraftarla birlikte izlemek isteyen Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’da Adanaspor taraftarına eşlik etti.
Müsabakayı, bir dizi temas ve toplantı için Adana’da bulunan CHP’nin Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ile Parti Örgütü, Örgüt Yönetimleri ve Yurtdışı Örgütlenmelerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, CHP İl Başkanı Ayhan Barut ve Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer’de izledi.
Taraftarlar ile birlikte maçı izleyen Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Adana’nın, Adanalının Süper Lig heyecanını hep birlikte yaşamak istediğini söyledi. Başkan Karalar’ın ardından CHP Genel Başkan Yardımcıları Tekin Bingöl ve Seyit Torun Adanalıları selamladı.
Müsabaka sonunda Adanaspor rakibini 2-1’lik skor ile geçerken alanı dolduran taraftarlar galibiyet coşkusunu meşaleler yakarak uzun süre yaşadı.
Bu arada, bundan sonra her iki Adana takımı Adanaspor ve Adana Demirspor’un deplasman maçlarını belediye önünde kurulacak dev ekranda yayınlayacağı açıklandı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Poşet Üretimi Yüzde 50 Azaldı…

Türkiye’nin plastik poşet üretiminin yüzde 20’sini karşılayan Adana’da ücretli poşet uygulamasından sonra üretim yüzde 50 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

15 + two =