28 Mayıs 2024 , Salı
Ana Sayfa / Bölgesel / Adana’nın gördüğü en rahat hırsız kameralara işte böyle yakalandı…

Adana’nın gördüğü en rahat hırsız kameralara işte böyle yakalandı…

Olay, Seyhan ilçesine bağlı Namık Kemal Mahallesi Mustafa Kemal Paşa Bulvarı’nda bulunan bir akaryakıt istasyonunda meydana geldi. Alınan bilgiye göre, Yasin Ardıç (37) aracına yakıt almak için petrol istasyonuna geldi. Yakıtı alan Ardıç, daha sonra aracını kenara çekip telefonu petrol istasyonunda şarja taktı. Ardından Ardıç bilgisayarında işini yapmak için aracının içerisine bindi.

BÖYLE RAHATLIK GÖRÜLMEDİ

Bir süre geçtikten sonra kimliği belirlenemeyen bir kişi, elini kolunu sallayarak istasyona girdi. Şüpheli pencerenin önünde şarjdaki telefonu görmesiyle, rahat bir şekilde şarjdan söktü. Şüpheli daha sonra telefonu inceleyip cebine koyarak hiçbir şey olmamış gibi istasyondan ayrıldı. O anlar güvenlik kameralarına yansıdı.

Olayın mağduru Yasin Ardıç,” Akaryakıt istasyonundan yakıt aldıktan sonra yan tarafa doğru yanaştım. Bilgisayarımdan bir mail gönderme işim vardı. Bu sırada telefonumu şarja takmıştım, pençe kenarına. Yanımdan bir kişinin geçtiğini gördüm fakat bu durumu anlayamadım. Gayet rahat bir şekilde, telefonu aldı götürdü. Giderken de gayet mutluydu” dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir