11 Aralık 2023 , Pazartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / Adanalı hakemler sezonu açtı…

Adanalı hakemler sezonu açtı…

Adanalı hakemler “Her şey Adana Hakemliği için” vizyonu ile 2023-2024 sezonunun açılışını TFF Gündüz Tekin Onay tesislerinde yaptı.

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Genel Başkan Dr. Abdurrahman Arıcı, sezon açılışı törenine katılan Seyhan Kaymakamı Ekrem İnci ve Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (Adana ASKF) Başkanı Ahmet Bozan’a isimlerinin yazılı hakem forması hediye ettiler.

Dernek Şube Başkanı Tülay Tapçı yaptığı açıklamadı, “TFFHGD Adana Şube Başkanı ve Yönetim Kurulu olarak çok mutluyuz. Böylesine güzel bir ortamda sezon açılışı yapmak çok heyecanlı hem de gurur verici bu ivmeye vesile olup her zaman yanımızda olan Genel Başkanım Dr. Abdurrahman Arıcı hocama, değerli Belediye Başkanlarımıza, kıymetli Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Muzaffer Çintimar’a  Yönetim Kuruluma, Sponsorumuz BY KUGO HOME firma sahibi  Ahmet Kestelli’ye  camiamızın ihtiyaçlarına verdikleri ciddi desteklerden dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.”

Tapçı son olarak,”Başarılı performansları ile Adana Hakemliğinin gelişimine katkı koyan üyelerimi canı yürekten alkışlıyorum. Birlik ve beraberliğimiz sizleri her zaman başarıya giden yolda yalnız bırakmayacaktır.” şeklinde konuştu.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Kaplan galibiyeti koruyamadı…

Stat: Mümin Özkasap Hakemler: Feridun Daldaş xx, Serdar Soydan xx, Egemen Savran xx Manisa FK: …

Emrah Kozay’ın hedefi daha çağdaş bir Seyhan…

  CHP Adana İl Başkanlığı döneminde birliği, beraberliği sağlayıp, 2019 yerel seçimlerinde 25 yıl aradan …

CEYHAN ADAYI ALEMDAR ÖZTÜRK

2024 Yılının Mart ayında yapılacak yerel yönetim seçimleri için tüm partilere adete teyakkuzda her parti …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir