![](https://www.volkanhaber.net/wp-content/uploads/2024/02/ogun-abi-660x330.jpeg)
![](https://www.volkanhaber.net/wp-content/uploads/2024/02/ogun-abi-660x330.jpeg)
Etiketogün abi derneği yardıma devam ediyor
Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …
Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …
Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …
Adana‘da küçükken 6 yıl çadırda yaşayan Ogün Sever Okur, şimdi kendisini çadırda yaşayan çocuklara ve ihtiyaç sahibi ailelere adadı. Adanalı hayırsever Ogün Sever Okur’un başkanlığını yaptığı Ogün Abi Derneği, şimdi her gün ihtiyaç sahibi çocuklara ve ailelere ulaşarak yardımlarda bulunuyor.
Çocukların “Ogün Ağabeyi” olan Okur, “Sosyal medya sayesinde de insanların yardımlarıyla çocuklara ulaşmaya devam ediyoruz. İhtiyaç sahiplerinin ameliyat masraflarını karşılamaya, akülü araba almaya çalışıyorum. Sosyal medya sayesinde insanlar arasında köprü görevi görüyorum. Çocuklara yardım edince kendimi mutlu hissediyorum” dedi.