22 Haziran 2024 , Cumartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / Adana’da Zeydan ve Çetin…

Adana’da Zeydan ve Çetin…

CHP’nin Adana Büyükşehir ve Çukurova Belediye Başkan Adayları belli oldu…

CHP PM Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında, belediye başkan adaylarını belirlemek üzere toplandı. CHP Parti Meclisi’nde yapılan oylamanın sonucuna göre CHP’nin Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar oldu. Toplantıda ilk konuşulan alfabetik sıraya göre Adana oldu. Adana’da CHP’nin büyükşehir belediye başkan adayı Zeydan Karalar oldu.
CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar ilk açıklamasında, hemen çalışmalara başlayacaklarını kaydetti. Karalar, “Şahsıma Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığını tevdi eden Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na MYK ve Parti Meclisimize teşekkür ediyorum. Adana’yı hak ettiği belediyeciliğe kavuşturacağız. Ayrım yapmaksızın herkesin belediye başkanı olacağım. Yolumuz açık olsun” dedi.
Parti içi yarışta Büyükşehir adaylığı için adı geçen iki isimden biri olan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin yeniden aday gösterildi. Metropol’e özel açıklamalarda bulunan Soner Çetin, “ Parti içinde centilmence ve demokratik bir yarış oldu. Zeydan Bey Büyükşehir’e aday gösterildi, her zaman arkasındayız. El ele omuz omuza çalışacağız. Biz de Çukurova’da kaldığımız yerden hizmetlerimize devam edeceğiz. Halkı kucaklayan, parti ayırımı yapmadan daha da güzel hizmetler için çalışacağız” dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir