22 Mayıs 2024 , Çarşamba
Ana Sayfa / Bölgesel / Adana’da torbacılara yönelik operasyon…
ADANA'DA TORBACILARA YÖNELİK YAPILAN ŞOK OPERASYONLARDA 3 TABANCA VE 1 POMPALI TÜFEK, 210 PAKET SATIŞA HAZIR ESRAR VE ÇOK SAYIDA UYUŞTURUCU HAP ELE GEÇİRİLDİ. (FATİH KEÇE/ADANA-İHA)

Adana’da torbacılara yönelik operasyon…

Adana’da torbacılara yönelik yapılan şok operasyonlarda 3 tabanca ve 1 pompalı tüfek, 210 paket satışa hazır esrar ve çok sayıda uyuşturucu hap ele geçirildi.
Edinilen bilgiye göre, Adana Emniyet Müdürü Selami Yıldız’ın “uyuşturucunun kökünü kazıyacağız” mesajından sonra harekete geçen güven tim ve yunus ekipleri torbacı diye tabir edilen sokakta uyuşturucu satanlara yönelik şok baskınlar yapmaya başladı.
Seyhan ilçesi, Hürriyet ve Barbaros Mahallelerine yapılan şok baskınlarda güven tim ve yunus ekipleri 3 şahsı uyuşturucu satarken suçüstü yakaladı. Şahısların yapılan üst aramasında 20, zanlıların kaçtığı güzergahta ise 190 paket satışa hazır esrar ile çok miktarda uyuşturucu hap ele geçirildi. Polis zanlılardan ayrıca 3 ruhsatsız tabanca ve bir pompalı tüfek ele geçirdi.
Zanlılar sorgulanmak üzere emniyet müdürlüğüne götürüldü.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir