20 Haziran 2024 , Perşembe
Ana Sayfa / Bölgesel / Adana’da polis, gençlerin ve çocukların ekran bağımlılığına karşı kitap okuma etkinliği düzenledi…

Adana’da polis, gençlerin ve çocukların ekran bağımlılığına karşı kitap okuma etkinliği düzenledi…

Adana‘da polis, ‘sosyal medya ile ekran bağımlılığına’ karşı gençlerin ve çocukların korunması amacıyla bir okulda ‘kitap okuma’ etkinliği düzenledi.

Çocuk ile gençlerin kişisel ve sosyal gelişimlerine katkı sağlanması amacıyla başlatılan ÇOGEP çerçevesinde Adana Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri, ‘sosyal medya ve ekran bağımlılığına’ karşı genç ve çocukları korumak adına ‘kitap okuma’ etkinliği düzenledi. “Hayallerimiz Renkleniyor” projesiyle Yüreğir ilçesine bağlı Havutlu Mahallesi’nde Bedii Topçu Ortaokulunda okuma kitabı eksiğini olduğunu öğrenmesi üzerine polis kolilere doldurduğu kitaplarla okula gitti.

250 hikaye ve roman kitabı ile birlikte okula giden polis önce kitapları okulun kütüphanesine yerleştirdi, sonra da bahçede öğrencilerle birlikte kitap okuma etkinliği düzenledi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir