13 Temmuz 2024 , Cumartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / Adana Tepebağ Rotary Kulübü’nde devir teslim…

Adana Tepebağ Rotary Kulübü’nde devir teslim…

2022-2023 Canlı Dönem Başkanı Fahri Dede Avcı başkanlık görevini 2023-2024 döneminde başkanlık yapacak Serhan Serin’e devretti.

Başkanlığı devreden Fahri Dede Avcı konuşmasında “Adana Tepebağ Rotary Kulübümüzün ‘Rotary ile Hayal Edelim’ sloganı ile başladığımız 2022-2023 canlı dönemini acısıyla ve tatlısıyla birçok projeyi gerçekleştirerek tamamladık. 2023-2024 “Dünyaya Umut Olalım” sloganı ile devam edeceğimiz dönemi büyük bir onur ve mutlulukla Serhan Serin’e devrediyorum. 2023-2024 döneminde Serhan Başkanımızın keyifli ve güzel bir dönem yaşatacağına inanıyor kendisine ve ekibine başarılar diliyorum. Umut dolu bir dönem diliyoruz” İfadesini kullandı.

Adana Tepebağ Rotary Kulübünde Devir Teslim Törenine, 2. Grup Kulüplerden Sorumlu Guvernör Yardımcısı Tuncay Coşkun , Dönemdaş Başkanlar, 2023-2024 26. Grup Guvernör yardımcısı Aycan Aktürk, gelecek dönem başkanları, kulüp üye ve eşleri katıldı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir