16 Aralık 2019 , Pazartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / 30 Metrelik Ağaç Çocuk Parkının Üzerine Devrildi…

30 Metrelik Ağaç Çocuk Parkının Üzerine Devrildi…

Yaklaş 30 metre boyundaki çam ağacı kökünden sökülerek bir çocuk parkına devrildi. Şans eseri kimsenin yaralanmadığı olayda, bir otomobilde maddi zarar oluştu.

Alınan bilgiye göre, merkez Seyhan ilçesi Reşatbey Mahallesi’nde meydana gelen olayda, bir apartmanın bahçesinde yaklaşık 50 metre boyundaki çam ağacı büyük bir gürültüyle devrildi. Ağacın gövdesi apartman bahçesindeki çocuk parkı ile yol kenarında park halindeki bir otomobilin üzerine düştü. Ağacın devrilmesi sırasında apartmanın istinat duvarı da yıkıldı. Parkta ve sokakta kimsenin olmaması muhtemel bir faciayı önledi.
Otomobil sahibi Hatice Taş ağacın büyük bir gürültüyle devrildiğini belirterek, “Şans eseri o sırada parkta kimse yoktu. Aracımız biraz zarar gördü ama önemli değil” dedi.

Adana Büyükşehir Belediyesi CANKUR ekipleri, devrilen ağacı motorlu testereyle keserek yoldan kaldırarak, sokağı araç ve yaya trafiğine açtı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Soner Yalçın Adana’da…

Gazeteci-yazar Soner Yalçın, okurlarıyla buluşmaya devam ediyor. Kırmızı Kedi Yayınevi’nden çıkan yeni kitabı Kara Kutu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir