12 Kasım 2019 , Salı
Ana Sayfa / Bölgesel / 29 Ekim’e Davet…

29 Ekim’e Davet…

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, 29 Ekim Perşembe akşamı saat 17.30’da Atatürk Parkı’nda başlayıp Uğur Mumcu Meydanı’nda sona erecek Fener Alayı yürüyüşüne ve sonrasında meydanda düzenlenecek etkinliklere tüm Adanalıları davet etti.

Karalar, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün en büyük eseri olan Cumhuriyet’e her zamankinden daha çok sahip çıkılması gereken bir süreç yaşandığını söyledi. Belediye Başkanı Zeydan Karalar, “Kelimenin gerçek manasıyla Anadolu’nun üzerine çullanan yedi düvele yiğitçe meydan okuyarak yokluklar içerisinde kurulan Cumhuriyetimizi Atatürk’e söz verdiğimiz gibi sonsuza kadar yaşatma azim ve kararlılığında olduğumuzu dosta düşmana göstereceğimiz gün bugündür” dedi.

Karalar; “Kadınıyla, erkeğiyle yedisinden yetmişine tüm Adanalıları ellerinde Türk Bayraklarıyla birlikte 29 Ekim Perşembe akşamı 17.30’da Atatürk Parkı’na bekliyorum. Burada başlayacak Fener Alayı ile Uğur Mumcu Meydanı’na kadar yürüyeceğiz. Uğur Mumcu Meydanı’nda 29 Ekim’in ruhuna uygun coşkulu bir organizasyon düzenleyeceğiz. Tüm vatandaşlarımızı 29 Ekim akşamı Seyhan Belediyemiz tarafından düzenlenecek etkinliklere davet ediyorum” diye konuştu.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

205 bin fidan toprakla buluştu…

‘Geleceğe Nefes Ol’ seferberliği kapsamında, 43 noktada 205 bin fidan toprakla buluştu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir