Son Dakika
20 Eylül 2018 Perşembe

YAZ OKULU ÖĞRENCİLERİNE MALZEME DESTEĞİ….

21 Ağustos 2017 Pazartesi, 17:54

Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, Futbol Yaz Okulu’na devam eden öğrenci futbolculara forma ve malzeme verdi.

Antrenör Adnan Akbulut ve Arif Alakuş eşliğinde bir araya gelen geleceğin futbolcuları için Ceyhan Belediyesi sosyal tesisleri içindeki halı sahada bir tören düzenledi. Törene Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, Ceyhanspor ikinci Başkanı Kasım Önük ve yönetim kurulu üyesi Aytaç Hozatlı katıldı.

Konuyla ilgili olarak konuşan Başkan Vekili Ali Alper Boydak, Futbol Yaz Okulu’nda geleceğin sporcularının yetişeceğine inandığını ifade ederek ” okulların tatil olması ile birlikte 8 -14 yaş grubu öğrencilerimize antrenörlerimiz tarafından ücretsiz olarak kurs verilmektedir. Çocuklarımız daha küçük yaşlarda futbol eğitimi alarak ileride büyük sporcular neden olmasınlar. Yeter ki, gayret edip hocalarının dediklerini yerine getirsinler. Ben tüm futbol yaz okulunda kurs gören öğrencilerimize başarılar diliyorum. Emeği geçenlere de teşekkür ediyorum.” Dedi.

Ceyhan Belediyesi Futbol Okulu antrenörü Adnan Akbulut ve Arif Alakuş ise Haziranda başlayan kursların bayram sonrasında tamamlanacağını ifade ederek kendilerine destek veren başta Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak olmak üzere, Kasım Önük ve Aytaç Hozatlı ile katkısı olan herkese teşekkür ettiklerini belirttiler.

Daha sonra Başkan Vekili Boydak, Kasım Önük ve Aytaç Hozatlı tarafından Futbol Yaz Okulu’nda kurs gören yaklaşık 100 öğrenciye forma spor malzemeleri verildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.