20 Temmuz 2019 , Cumartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / Atamızı Saygıyla Andık…
ATATÜRK ÖLÜMÜNÜN 80. YILINDA DÜZENLENEN TÖRENLE ANILDI. TÖRENE ADANA VALİSİ MAHMUT DEMİRTAŞ, ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKAN VEKİLİ RAMAZAN AKYÜREK 6. MEKANİZE PİYADE TÜMEN VE GARNİZON KOMUTANI HAKAN ATINÇ VE ADANA MİLLETVEKİLLERİ KATILDI. (İHA/ADANA-İHA)

Atamızı Saygıyla Andık…

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 80. yılında düzenlenen törenle anıldı.
Atatürk Parkı’nda yapılan törene Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Ramazan Akyürek 6. Mekanize Piyade Tümen ve Garnizon Komutanı Hakan Atınç, Adana milletvekilleri, protokol üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
10 Kasım Atatürk’ü anma etkinlikleri kapsamında tören saat 9’u 5 geçe sirenlerin çalması ile yapılan saygı duruşu ve daha sonra istiklal marşının okunması ile başladı.
Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Ramazan Akyürek, 6. Mekanize Piyade Tümen ve Garnizon Komutanı, Adana milletvekilleri, sanayi odaları ve sivil toplum kuruluşları anıta çelenklerini bıraktı. Törene 7’den 70’e vatandaşlar yoğun bir katılım gerçekleştirdi. Tören alanındaki anma etkinliği çelenklerin bırakılmasının ardından son buldu.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Polise ateş açan şahıs tutuklandı…

Devriye görevi yapan polislere sokak arasından 4-5 el tabanca ile ateş eden zanlı tutuklandı. Olay …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five − 3 =