20 Mart 2019 , Çarşamba
Ana Sayfa / Bölgesel / Adana’da Yeni Adli Yıl Töreni…

Adana’da Yeni Adli Yıl Töreni…

Adana’da 2018-2019 adli yıl açılışı nedeniyle düzenlenen törende Adana Cumhuriyet Başsavcılığı, Adana Bölge Adliyesi ve Adana Barosu tarafından Atatürk Anıtı’na çelenk bırakıldı.

Atatürk Parkı’nda düzenlenen törene Adana Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Faruk Yurdagül, CHP Adana Milletvekili Ayhan Barut, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, CHP Adana İl Başkanı Emrah Kozay, önceki dönem baro başkanı Av. M. Ziya Yergök, Adana Bölge Adliye Mahkemesi, Adana Adliyesi ve Adana Barosu mensubu çok sayıda hakim, savcı ve avukatlar ile adliye personel katıldı.

Törende, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Cumhuriyet Başsavcılığı’nın çelengini Adana Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Faruk Yurdagül, ve Adalet Komisyonu Başkanı Mehmet Ali Çolak, Bölge Adliyesi’nin çelengini, Adana Bölge Adliye Mahkemeleri Cumhuriyet Başsavcısı Sabri Beytorun ve Adana Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Hakan Kuzu, Baro’nun çelengini ise Adana Baro Başkanı Av. Veli Küçük, Av. Semih Gökayaz ve Sayman Av. İlknur Önal Atatürk Anıtına sundu.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Motosikletle Kanala Düşen Sürücü Haytını Kaybetti…

Motosikletle sulama kanalına düşen Müslüm Buzkiz (52) yaşamını yitirdi. Olay, Yüreğir ilçesi Danişment Mahallesi’nde meydana …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir