25 Haziran 2019 , Salı
Ana Sayfa / Bölgesel / Adana Demirspor’a CEO Atandı…

Adana Demirspor’a CEO Atandı…

78’inci kuruluş yıldönümünü geride bırakarak kurumsallaşma çalışmalarına hız veren Adana Demirspor Kulübü, değişim sürecini yönetim katından başlattı. Kulübün İcra Kurulu Başkanlığı/CEO pozisyonuna atanan Mehmet Fatih Özlük 24 Aralık’ta göreve geldi ve çalışmalarına resmen başladı.
Profesyonel iş hayatında başarılı çalışmalara imza atmış olan Özlük, göreve gelişinin ardından yaptığı ilk konuşmada, önceliğinin Başkanımız Sayın Murat Sancak’ın önderliği ve vizyonerliği ile kulübü kurumsallaştırmak olduğunu söyledi. Yeni ekibin ikinci yarıyıl döneminde yapacağı çalışmaların kurumsallaşma sürecini hızlandıracağını belirten Özlük, “Adana Demirspor yaklaşık 80 yıllık bir kültüre sahip. Böylesine köklü bir kurumun, kişilerin varlığına bağlı olmadan, isimlerden ve unvanlardan bağımsız bir şekilde varlığını sürdürmesi, gücünü kaybetmeden oyunda kalması gerekiyor. Profesyonel iş hayatımda pek çok durumla karşılaştım ve başarıyı hedefleyerek mücadele ettim. Bugünden itibaren bu tecrübemi Başkanımızın da desteği ile Adana Demirspor’a aktaracağımı, kurumsallaşmayla birlikte kulübümüzün itibarını katbekat artıracağımızı taahhüt ediyorum” dedi.
Konuşmasında Adana Demirspor Kulübü’nün tüzüğünü hatırlatan Mehmet Fatih Özlük; “Tüzüğümüzün 5’inci maddesinde amacımızın Türk sporunu başarıyla temsil etmek olduğu yazıyor. Yeni yönetimle birlikte bu amacı tekrar hatırlayacağız. Hem oyuncularımızın azmi hem de taraftarımızın kulübe olan bağlılığı sayesinde temsiliyet görevimizi layığıyla yapacağız. Adana Demirsporlu olarak bu benim boynumun borcudur” dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Oklu kirpi avlayan 3 kişiye para cezası…

Yasak olmasına rağmen oklu kirpi avlayan 3 kişiye idari yaptırım cezası uygulandı. Sarıçam ilçesinde Doğa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × 5 =