30 Temmuz 2021 , Cuma
Ana Sayfa / Bölgesel / Zeydan Karalar Seyhan ve Yüreğir’de…

Zeydan Karalar Seyhan ve Yüreğir’de…

Seyhan Belediye Başkanı ve CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar, Seyhan ve Yüreğir’de yaptığı çalışmalarda halkın yoğun ilgi ve sevgi seliyle karşılaşıyor. Seyhan’daki çalışmalarına CHP Adayı Akif Kemal Akay, Yüreğir’deki çalışmalara da Kamuran Karaca ile birlikte katılan Başkan Zeydan Karalar, partili partisiz tüm halkın sevgisiyle karşılanıyor. Milletvekilleri Ayhan Barut, Orhan Sümer, Müzeyyen Şevkin ve Burhanettin Bulut’un da bir çok çalışmada yalnız bırakmadığı Zeydan Karalar, “Adana değişime ve dönüşüme hazır” dedi.

Seyhan Belediyesi’nde 5 yılda 25 yılda yapılan hizmetin 5 katını yaptıklarını belirten Başkan Zeydan Karalar, hizmetlerin devamı için halkın CHP’nin adayı Akif Kemal Akay’a destek vermesini istedi. Akay’ın, bilge, dürüst ve iş bilen çalışkan birisi olduğunu kaydeden Başkan Karalar, “ Benim Seyhan’dan gitmeme üzelenler oluyor ama hiç üzelmesinler. Çünkü onları Akif Abiye emanet ediyorum. Ben Büyükşehir Belediye Başkanı, Akif Akay’da Seyhan Belediye Başkanı olduğunda çok daha büyük hizmetler alacaksınız” diye konuştu.

YÜREĞİR KALKINMA ADIMI ATACAK
Yüreğir’in geri kalmışlığının sonlanmasını gerektiğini savunan Başkan Zeydan Karalar, bunu da Kamuran Karaca ile birlikte gerçekleştireceklerini kaydetti. Yüreğir’in doğduğu yer olduğunu söyleyen Başkan Zeydan Karalar, “Bu toprakların artık kötü gidişe dur demesi lazım. Yüreğir geri kalmış değil hızla kalkınan bir ilçe olması lazım. Kamuran Karaca’yı Yüreğir Belediye Başkanı seçtiğiniz zaman Büyükşehir Belediye Başkanı olarak benimde desteğimle kötü günleri hep birlikte aşacağız” dedi.

ADANA’NIN KADERİ DEĞİŞECEK

CHP Seyhan Belediye Başkan Adayı Akif Kemal Akay ve Yüreğir Belediye Başkan Adayı Kamuran Karaca da yaptıkları konuşmalarda Adana’nın kaderinin 31 Mart’tan sonar değişeceğini söyledi. Akay ve Karaca, “Zeydan başkanla uyumlu bir çalışmayla Adana’yı ve ilçelerimizi örnek birer kent haline getireceğiz” diye konuştu.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Anneleriyle tartışan 2 kardeşin evlerini ateşe verdiği öne sürüldü…

Yüreğir ilçesinde, anneleriyle tartışan 2 kardeşin ateşe verdiği öne sürülen evleri kullanılamaz hale geldi.İddiaya göre, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir