3 Aralık 2021 , Cuma
Ana Sayfa / Bölgesel / Yüzbinlerce Fidan Toprakla Buluşuyor…

Yüzbinlerce Fidan Toprakla Buluşuyor…

İlki 2019 yılında Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın talimatları ve katılımı ile gerçekleştirilen “Her yıl 11 Kasım günü, saat 11.00’de 81 il’de ve 922 ilçe’de fidan dikilmesi kampanyası” bu yıl da gerçekleştirildi.

Kampanya kapsamında, Esentepe Mahallesindeki Nurhan Demirtaş Ortaokulunun bahçesine 1.100 fidan dikildi. Etkinliğe Kaymakam Dr.Bayram Yılmaz, Belediye Başkanı Hülya Erdem, Orman İşletme Müdürlüğü personeli, Hayırseverlerimiz İhsan Demirtaş ve Eşi Nurhan Demirtaş, Okul Müdürleri, Öğretmenler, Öğrenciler, Vatandaşlar ve Basın Mensupları katıldı.

Etkinliğin başlangıcında konuşan Kaymakam Yılmaz, ormanların ülkemizin ve milletimizin korunması ve çoğaltılması gereken zenginliği olduğunu; kampanya kapsamında ilçemizde bir yıl içerisinde 125.000 fidan dikileceğini ifade ederek kampanyaya katılan ve katkı sağlayan kurumlara ve kişilere teşekkür etti.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Zabıtaya madde bağımlılığı eğitimi…

Büyükşehir Belediyesi kurum içi eğitim seminerleri kapsamında, Yeşilay Danışmanlık Merkezi yetkililerince Zabıta Daire Başkanlığı personeline …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir