24 Eylül 2023 , Pazar
Ana Sayfa / Bölgesel / Yüreğir Belediyesi kreşleri yeni döneme hazırlanıyor…

Yüreğir Belediyesi kreşleri yeni döneme hazırlanıyor…

Okul öncesi eğitimin büyük önem kazandığı günümüzde bölgede önemli bir eksikliği gideren Yüreğir Belediyesi, bünyesinde bulundurduğu 2 kreş ve gündüz bakım evi ile özellikle çalışan ailelere büyük kolaylık sağlıyor. Yüreğir Belediyesi’nin Atakent ve PTT Evleri mahallelerinde hizmet veren kreşlerinde, yeni dönem hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Kreşler, hazırlıkların tamamlanmasıyla birlikte 2023-2024 Eğitim Öğretim Dönemi için kapılarını açacak.

Adana’da kaliteli kreş eğitiminin Yüreğir’de verildiğini ifade eden Kocaispir, “Çocuklarımızı bilimle, sanatla, sporla büyütüyoruz. Büyük bir beğeni ve takdir toplayan bu hizmetimiz ile kreşlerimiz her yıl yoğun ilgi görüyor. Böyle bir hizmeti vermekten mutlu ve gururluyum” diye konuştu.

Kreşlerde verilen eğitimin içeriğine de değinen Kocaispir, “Kreşlerimizde alanında uzman öğretmenlerimizle birlikte çocuklarımızın gelişim alanlarına yönelik etkinlikler düzenliyoruz. Çocuklarımızın tüm gelişim alanlarını takip ediyor, bireysel gelişimlerini daha iyi destekleyebilmek adına ailelerimizi bilgilendiriyoruz” dedi.

 

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

“Yüzleri Gülsün, Desteklerinizi Bekliyoruz!”

Dernek, en uygun fiyatla kışlık ürünleri temin edebilmek adına yoğun bir fiyat araştırması içerisinde. Alışverişler …

Kupa Voley’e Odaklandılar…

  Geçtiğimiz hafta TSYD Kupası’nı kazanan Sultanlar Ligi ekiplerinden Çukurova Belediyesi SK hırslı.. Bu sezon ligde Avrupa kupalarını hedefleyen Çukurova’nın …

BES tek liste ile seçime gitti…

  Büro Emekçileri Sendikası (BES) Adana Şubesi’nin genel kurulu yapıldı. Tek liste ile gidilen kongrede mevcut …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir