17 Ağustos 2019 , Cumartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / Yeni Nezarethaneler Müstakil Duş ve Tuvaletli…

Yeni Nezarethaneler Müstakil Duş ve Tuvaletli…

Adana’da yapımı tamamlanan Emniyet Müdürlüğü binasını gezen gazeteciler, nezarethanenin ilk ziyaretçileri oldu. Basın mensupları ile birlikte nezarethaneye giren Emniyet Müdürü Osman Ak, “Nezarethanemizin ilk misafirleri sizler oldunuz” dedi.

Her aşamasında tartışmalara neden olan Döşeme mahallesindeki yeni emniyet binası tamamlandı. Mayıs ayının sonunda birimlerin taşınmaya başlayacağı yeni emniyet binası, kapılarını gazetecilere açtı. Müdür yardımcıları ve şube müdürleri ile birlikte emniyet binasını gezdiren Ak, bodrum katta bulunan ve Avrupa standartlarına uygun olarak hazırlanan nezarethane ve hücreleri gezdirdi.

Merkezi ısıtma ve soğutma sistemi ile çalışan duş ve tuvaletleri ayrı olan hücreleri tanıtan Ak, gazetecilerle birlikte nezarethaneye girdi. Nezarathaneye giren basın mensuplarının üzerine kapıyı kapatıp, parmaklıkların arkasında bırakan Ak, “İlk misafirler sizler oldunuz” dedi.

Emniyet Müdürlüğü’nün inşaatının tamamlanması anısına kurban kestirip dua eden Ak ve ekibi, tüm birimlerin ağustos ayı başında hizmet vermeye başlayacağı bina önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

“Alo çöp taksi” Ceyhanlıların hizmetinde…

Ceyhan Belediyesi tarafından ilçedeki temizlik çalışmalarının daha hızlı yapılabilmesi için ‘çöp taksi’ uygulaması başlatıldı. Belediye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nineteen − eight =