31 Temmuz 2021 , Cumartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / Yeni Adana Stadı güvenlik toplantısı yapıldı…

Yeni Adana Stadı güvenlik toplantısı yapıldı…

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından yapımının tamamlanmasının ardından açılan Yeni Adana Stadı, güvenlik toplantısı Vali Süleyman Elban başkanlığında gerçekleştirildi.
Valilik Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda, 2021-2022 futbol sezonu öncesi Yeni Adana Stadı’nda oynanacak müsabakaların güvenli bir ortamda oynanması, takımların ve tarafların güvenli bir şekilde geliş gidişleriyle stadyumun fiziki güvenlik konuları ele alındı.

Vali Elban, toplantıda yaptığı konuşmada, futbolseverlerin heyecanla beklediği 33 bin kapasiteli Yeni Adana Stadı’nın hayırlı olması temennisinde bulundu.

Stadyumdaki güvenlik konusuna da vurgu yapan Elban, şunları kaydetti:

“Binlerce insanımızın bir arada bulunduğu stadyumlarda güvenlik çok önemlidir. Bu konuda, güvenlik teşkilatımıza, kulüplerimize ve vatandaşlarımıza büyük iş düşmektedir. Özellikle de maç öncesinde, maç esnasında ve sonrasında taşkınlığa kapılmadan, sporu birlik beraberlik duyguları içerisinde takip ederek güvenlik güçlerimize destek olacak olan Adanalı hemşehrilerimize güveniyoruz.”

Elban, Adana’nın ev sahipliğinde tesisin güzel karşılaşmalara ev sahipliği yapacağını belirtti.

Toplantıya, İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü temsilcileri, Adana Demirspor ve Adanaspor kulüplerinin yöneticileriyle ilgili kurum amirleri katıldı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Anneleriyle tartışan 2 kardeşin evlerini ateşe verdiği öne sürüldü…

Yüreğir ilçesinde, anneleriyle tartışan 2 kardeşin ateşe verdiği öne sürülen evleri kullanılamaz hale geldi.İddiaya göre, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir