19 Ağustos 2019 , Pazartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / Yaşlı kadını gasp ettiler…

Yaşlı kadını gasp ettiler…

Hatice Kenar’ın kapı ziline basan 25 yaşlarında, esmer bir genç, “Teyze kiralık ev arıyorum, buralarda var mı?” diyerek konuşmak istedi. Sokakta kiralık ev olmadığını söyleyen Hatice Kenar, “Ben yalnız yaşayan bir insanım, sen başka yere bak oğlum, bildiğim kadarıyla burada kiralık ev yok” dedi. Teşekkür edip, ayrılan genç, 15-20 dakika sonra yeniden geldi. Açık olan bahçe kapısından eve giren saldırgan, yüzüne ameliyat maskesi takıp, Hatice Kenar’ın boğazına sarıldı. Yumruk vurup, yere düşürdüğü Hatice Kenar’a, “Çabuk bütün paranı ver” diye tehdit eden saldırgan, kadını tartakladı.
Aldığı darbelerden korunmaya çalışan Hatice Kenar, imdat diye bağırarak yardım istedi. Kenar’ın, çığlık atması üzerine paniğe kapılan gasp zanlısı, yanında taşıdığı çantasını evde bırakıp hızla kaçtı.
Yaşadıkları karşısında Hatice Kenar şoka girip, kimseye anlatmadı. Bugün sabah Hatice Kenar’ı ziyarete gelen komşuları, yaşlı kadının vücudundaki morlukları fark edip, ne olduğunu sordu. Komşuların ısrarlı soruları üzerine Hatice Kenar yaşadıklarını ve Hatice Kenar’ın komşuları da durumu polise bildirdi. Polis, Hatice Kenar’ın ifadesini alıp, eşkalini belirlediği zanlıyı yakalamak için çalışma başlattı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

5 günde 5 kişi boğuldu…

Beş günde, yaşları 15 ile 30 arasında değişen 5 kişi, serinlemek için girdiği kanal ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

20 − 14 =