15 Aralık 2019 , Pazar
Ana Sayfa / Bölgesel / Varlı seçim bürosu açtı…

Varlı seçim bürosu açtı…

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi Adana Milletvekili ve Adana Milletvekili Adayı Muharrem Varlı “Artık bu milletin ‘Önce ülkem ve milletim’ ilkesini iktidar yapmaktan başka çaresi kalmamıştır” dedi.
Muharrem Varlı, Kenan Evren Bulvarı üzerinde seçim iletişim merkezi açtı. Açılışa partili vatandaşlar çok yoğun ilgi gösterdi. MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, Adana Ülkü Ocakları Başkanı Yunus Uzunlular, MHP Çukurova İlçe Başkanı Sertan Duran, MHP Karaisalı İlçe Başkanı Sezai Yılmaz, belediye başkanları, milletvekili adayları, bazı aday adaylarının da hazır bulunduğu açılış kurdelesi “Hayırlı, uğurlu olsun” dilekleriyle kesildi.

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş’ın kısa açılış konuşmasını yaptığı törende MHP MYK Üyesi Adana Milletvekili ve Adana Milletvekili Muharrem Varlı, “Adana’da birinci olacağız, Türkiye’de de iktidar olacağız, hemşehrimiz Sayın Devlet Bahçeli’yi de Başbakan yapacağız” dedi. Varlı devamla “Halkımızın gösterdiği yoğun teveccüh başta olmak üzere bütün göstergeler bizim lehimize görünüyor. Partili-Partisiz vatandaşlarımız Milliyetçi Hareket’in iktidarına susamış. Elbette bunun haklı sebepleri var. Ülkemizin durumu her geçen gün kötüye gidiyor. Siyasi iktidar terör örgütünü gündem belirleyen siyasi aktör haline getirdi. Öte yandan tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyorlar. Arsızlık, hırsızlık, vurgun, talan alabildiğine devam ediyor. Herkesin kendisi için, çocukları için gelecek endişesi artıyor” şeklinde konuştu.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Kent genelinde asayiş uygulaması: 42 suçlu yakalandı…

Polis ekipleri, yılbaşı öncesi bar, kafe, gazino, umuma açık yerler ile kent genelinde yaptığı asayiş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir