2 Aralık 2021 , Perşembe
Ana Sayfa / Bölgesel / VALİ SÜLEYMAN ELBAN’IN ANNELER GÜNÜ’NÜ KUTLAMA MESAJI…

VALİ SÜLEYMAN ELBAN’IN ANNELER GÜNÜ’NÜ KUTLAMA MESAJI…

Tek bedende iki yüreğin atmasıyla başlayan yaşamımıza, daima yön veren ve evladının iyiliği için birçok güçlüğe göğüs geren fedakâr annelerimizin Anneler Günü’nü tebrik ediyorum.

Bizlere iyiliği, doğruluğu, merhameti, sevgiyi ve saygıyı öğreten annelerimiz; hayatımızın ilk ışığı, ilk öğretmenimizdir. En müstesna yol göstericimiz, ilk arkadaşımız, ilk sırdaşımız, iyi günde kötü günde sığındığımız tek limanımızdır annelerimiz.

Evladını her koşulda seven ve koruyan her ne olursa olsun çocuğunun iyiliği için mücadele eden gerekirse bu uğurda canını dahi sakınmayan annelerimize hürmette kusur etmememizi aşılayan bir kültürün temsilcileri olarak en değerli hazinemiz olan annelerimizi, daima başımıza taç etmeli ve bu kadim anlayışı gelecek nesillerimize aktarmalıyız.

Bu özel günü anlamlı kılan en önemli şey; annelerimize olan sevgimizi bir gün değil, hayatta var olduğumuz müddetçe her gün göstermemiz ve onları ilgi alakamızdan hiçbir zaman mahrum bırakmamamız gerektiğidir.

Başta şehitlerimizin mukaddes anneleri olmak üzere hayatlarını ailelerine adayan tüm annelerimizin ve gönlünde bir canlıya karşı annelik merhameti taşıyan tüm kadınlarımızın Anneler Günü’nü kutluyor, ahirete irtihal etmiş annelerimizi rahmetle ve minnetle yad ediyorum.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Başkan Küçükyılmaz; “Adana’da gösterilen ilgiden mutlu olduk”

Hentbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu (MHK) Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) Kültür ve Sosyal Tesisleri’ne gelerek, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir