25 Ocak 2021 , Pazartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / Vali Süleyman Elban’a eğitim brifingi…

Vali Süleyman Elban’a eğitim brifingi…

Vali Süleyman Elban, il genelinde eğitimle ilgili gerçekleştirilen tüm çalışmalar hakkında İl Milli Eğitim Müdürlüğünden brifing aldı.
Makam toplantı salonunda düzenlenen ve Vali Elban’ın yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürü Veysel Durgun ile kurum temsilcilerinin katıldığı toplantıda; Adana genelinde şimdiye kadar gerçekleştirilen eğitim faaliyetleri ile yapılması planlanan yeni çalışmalar hakkında İl Milli Eğitim Müdürü Veysel Durgun tarafından Vali Elban’a detaylı bilgiler verildi.

Aldığı bilgiler doğrultusunda bir değerlendirmede bulunan Vali Elban; eğitimin bir toplumun geleceğini şekillendiren en önemli etkenlerden biri olduğunu belirterek “İlimizde verilen eğitimin kalitesini bulunduğu noktadan daha da ileriye taşımak amacıyla gerçekleştirilecek tüm çalışmalara, projelere her zaman destek olacağız. Şimdiye kadar yapılan çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür ediyor, bundan sonraki süreçte gerçekleştirilecek projelerde de çalışmalarımızı koordineli bir şekilde yürüteceğimize inanıyorum.” dedi. Toplantı, yapılan bilgilendirmelerin ve değerlendirmelerin ardından sona erdi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Uyuşturucudan bir haftada 39 tutuklama…

Polisin bir hafta boyunca yaptığı operasyonlarda gözaltına alınan 232 şüpheliden 39’u tutuklandı. Adana Emniyet Müdürlüğü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir