2 Ekim 2021 , Cumartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / Vali Elban Radyocuları ağırladı…

Vali Elban Radyocuları ağırladı…

Vali Süleyman Elban, 13 Şubat Dünya Radyo Günü vesilesiyle Adana’da yayın yapan radyoların sahiplerini makamında ağırladı.
Radyonun tarihinin ve gelişen teknolojiyle birlikte bu alanda meydana gelen gelişmelerin de ayrıntılarıyla değerlendirildiği ziyarete radyolarını temsilen; TRT Çukurova Radyosu’ndan Fethiye Kılıç, Radyo Seyhan’dan Efsun Tekyeten, Aşkfm Türkiye ve Jest Fm’den Vedat Gündoğan, Radyo Deva’dan Derya Yüksekdağ, One Fm’den Ercan Matyar, Lider Fm’den Ersen Tüzener, Yıldız Fm’den Ferit Çağlayan, Akdeniz Fm ve Meşk Fm’den Hasan Şahin, Radyo Erkan ve Güney Fm’den Murat Akgün, Adana Fm’den Çetin Ulucan, Radyo Hayat’tan Ömer Avcu, 01 Fm’den Umut Yüzer katıldı.
Radyo yayıncılarıyla bir araya gelmekten memnuniyet duyduğunu dile getiren Vali Elban “Radyo, kitle iletişim araçlarımızın temel taşlarından birisidir. İcat edildiği günden bu yana önemini kaybetmeyen radyo, günümüzde hala önemli bir kitle iletişim aracıdır. Sizlerin vasıtasıyla gerçekleştirilen radyo yayınlarıyla toplumumuza; eğitim, haberleşme, eğlence, reklam gibi birçok farklı içerikte yayın hizmeti sunuluyor. Bu vesileyle, tüm radyo emekçilerimizin Dünya Radyo Günü’nü tebrik ediyor, radyocularımıza çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.
Radyo yayıncılarının kabulü ve ilgisinden dolayı Vali Elban’a teşekkür ettikleri ziyaret, yapılan değerlendirmelerin ardından sonlandı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Minik öğrenciler yangın söndürme tatbikatına katıldı…

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, 25 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında kutlanan İtfaiye Haftası’nın 97’nci yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir