25 Mayıs 2020 , Pazartesi
Ana Sayfa / Sağlık / Vali Demirtaş: “Elektrik Kesintileri Süratle Giderilmeli”

Vali Demirtaş: “Elektrik Kesintileri Süratle Giderilmeli”

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş. ve EnerjiSA yetkililerinden, kesintilerin son bulması için gerekli tüm çalışmaların yapılmasını istedi.

Toroslar Elektrik Dağıtım A. Ş. Genel Müdürü Mehmet Kayacı, Adana Bölge Müdürü Mehmet Bektaş ve EnerjiSA Kurumsal İletişim Yöneticisi Berkant Karakurt’un Vali Mahmut Demirtaş’a yönelik hayırlı olsun ziyaretinde ana gündem maddesini, kentte zaman zaman yaşanan ve vatandaşların şikayetlerine yol açan elektrik kesintileri oluşturdu.

Toroslar Elektrik Dağıtım A. Ş. Genel Müdürü Mehmet Kayacı ile Adana Bölge Müdürü Mehmet Bektaş ve EnerjiSA Kurumsal İletişim Yöneticisi Berkant Karakurt’tan, kurumlarınca gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi alan Vali Demirtaş, kentte insanları olumsuz etkileyen aşırı sıcakların, yaşanan elektrik kesintileri ile birleştiğinde vatandaşın mağduriyetlerine ve haklı şikayetlerine yol açtığına dikkat çekti.

Vali Mahmut Demirtaş, kendisini ziyaret eden Toroslar Elektrik Dağıtım A. Ş. ve EnerjiSA yöneticilerinden, elektrik kesintilerine yol açan aksaklıkların giderilmesi ve vatandaşların bu konudaki mağduriyet ve şikayetlerinin son bulması için gerekli tüm çalışmaların yapılmasını istedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Sahte dezenfektan operasyonu…

Düzenlenen operasyonda daha önce kasap olarak kullanılan bir dükkanda 3 bin 118 litre sahte dezenfektan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir