28 Ocak 2022 , Cuma
Ana Sayfa / Bölgesel / Vali Demirtaş Ceyhan’da İncelemelerde Bulundu…

Vali Demirtaş Ceyhan’da İncelemelerde Bulundu…

Vali Demirtaş, ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere geldiği Ceyhan ilçesinde ilk olarak kaymakamlığı ziyaret etti. Vali Demirtaş, Kaymakam Bayram Yılmaz ile Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak ve kurum amirleri tarafından karşılandı.

Ziyareti sırasında kaymakamlık görevine yeni atanan Bayram Yılmaz’a görevinin hayırlı olması temennisinde bulunan Vali Demirtaş, ilçenin genel durumu ve gerçekleştirilecek kamu hizmetleri hakkında Kaymakam Bayram Yılmaz’dan bilgi aldı.

Kaymakamlık ziyareti ardından, Ceyhan Gazi ve Şehit Aileleri Derneği’ni ziyaret eden Vali Demirtaş, gazilerle ve şehit aileleriyle bir araya geldi.

Vali Demirtaş, burada gazi ve şehitlerin ülkemiz için yaptığı fedakarlıkların asla unutulamayacağını ifade ederken şehitlere Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı diledi. Ziyareti esnasında Vali Demirtaş, daima gazilerin ve şehit ailelerinin yanlarında olacaklarını belirtti.

Vali Demirtaş ziyaretine ilçedeki taksi durağı çalışanları, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek devam etti. Ziyareti sırasında esnafa ‘bereketli kazançlar’ temennisinde bulunan Vali Demirtaş, esnafla sohbet etti ve esnafın taleplerini dinledi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Tarihi eser kaçakçısı yakalandı…

Jandarma ekipleri tarihi eser satmaya çalışan şahsı 36 adet sikke ve 4 adet tarihi obje …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir