8 Aralık 2019 , Pazar
Ana Sayfa / Bölgesel / Vali Demirtaş, 112 Acil Komuta Merkezi’nde İncelemelerde Bulundu…

Vali Demirtaş, 112 Acil Komuta Merkezi’nde İncelemelerde Bulundu…

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, 112 Acil Komuta Merkezi’nde incelemelerde bulundu.

İl Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Özer, inceleme ziyareti sırasında Vali Mahmut Demirtaş’a, 112 Komuta Merkezi’nce verilen hizmetler, komuta kontrol merkezinin işleyişi, ambulans ve personel sayısı, çok acil durumlar için kullanılan geniş donanımlı ambulanslar ve komuta merkezince gerçekleştirilen acil sağlık hizmetleri konularında ayrıntılı bilgiler verdi.

Vali Yardımcısı İsmail Hakkı Ertaş’ın da hazır bulunduğu incelemeleri sırasında, sağlık vakalarına ilk müdahalenin yapılmasında ve hastaların, ilk müdahaleleri yapıldıktan sonra tedavi görmek ve belki de hayata tutunmak üzere hastanelere en hızlı şekilde ulaştırılmalarının hayati bir öneme sahip olduğuna dikkat çeken Vali Mahmut Demirtaş, 112 Acil Komuta Merkezi’nin bu açıdan çok önemli bir görevi yerine getirdiğini söyledi.

Vali Mahmut Demirtaş, acil sağlık hizmetleri başta olmak üzere vatandaşlara en hızlı ve kaliteli sağlık hizmeti verilmesi yönünde ellerinden gelen gayreti göstermeye devam edeceklerini ifade etti ve 112 Acil Komuta Merkezi’nin tüm görevlilerine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Kozan’a doğalgaz geldi…

Kozan’da ilk doğalgaz akımı düzenlenen törenle gerçekleşti. Kozan’da ilk doğalgaz meşalesi okunan duaların ardından gaz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir