23 Eylül 2019 , Pazartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / Vali Büyük’ün Ziyaretleri Sürüyor…

Vali Büyük’ün Ziyaretleri Sürüyor…

Adana Valisi Mustafa Büyük ilçe gezileri kapsamında Karataş’ta çeşitli incelemelerde bulundu.

Karataş ziyaretinde ilk olarak İlçe Kaymakamı Recep Öztürk’ü makamında ziyaret eden Vali Büyük, Kaymakam Öztürk’ten ilçenin genel durumu ve gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Vali Mustafa Büyük, kaymakamlıkta yaptığı açıklamada, kamu hizmetlerinin vatandaşların huzur ve mutluluğunun sağlanması açısından çok önemli olduğuna vurgu yaparken, Kaymakam Recep Öztürk’ün şahsında tüm kamu görevlilerine çalışmalarında başarılar diledi.

Vali Mustafa Büyük, Karataş Kaymakamlığı’nı ziyaretinin ardından Eylül ayında Hakkari’nin Dağlıca bölgesinde bölücü terör örgütüyle girilen çatışmada yaralanarak, Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nde (GATA) tedavi olduktan sonra taburcu edilen Gazi Uzman Çavuş Gökmen Şırnak’ı evinde ziyaret etti. Vali Büyük, Gazi Gökmen Şırnak’ı ziyaretinde, ülkenin bölünüp, parçalanmasına, milli birlik ve beraberliğin, kardeşliğin bozulmasına yönelik hain emellerin asla gerçekleşmeyeceğini ifade etti. Vali Büyük, vatan ve millet için canlarını veren şehit ve gazilerin daima minnet ve şükranla anılacktır.”dedi

Vali Mustafa Büyük, Gazi Uzman Çavuş Gökmen Şırnak’ı ziyaretinin ardından Karataş esnafı ve vatandaşlarla bir araya gelerek, onlarla sohbet etti. Esnaf ve vatandaşlarının hal ve hatırlarını soran, talep ve beklentilerini dinleyen Vali Mustafa Büyük, ilçelerde yaşanan sorunların çözümlenmesi için kamu olarak yerel yönetimler ile işbirliği içinde ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini ifade etti. Adana’nın Akdeniz’den dünyaya açılan kapısı olan Karataş’ın, denizi ve sahiliyle özellikle turizm açısından cazip yatırım olanaklarına sahip olduğuna dikkat çeken ve yatırımcıların destekçisi olduklarını belirten Vali Mustafa Büyük, kentin tüm ilçelerinde periyodik olarak gerçekleştirdiği vatandaş buluşmalarını kararlılıkla sürdüreceğini belirtmesinin ardından Karataş’tan ayrıldı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Dünyanın en eski köprüsünün üzerinde futbol heyecanı…

Adana Barosu Adonis Futbol Takımı ile Adana Ampute Engelliler Futbol Takımı dünyanın halen kullanılmakta olan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir