12 Aralık 2023 , Salı
Ana Sayfa / Bölgesel / VALİ BÜYÜK CEYHAN’DA…

VALİ BÜYÜK CEYHAN’DA…

Vali Mustafa Büyük, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik’in de katımıyla önceki gün gerçekleştirilen Ceyhan Murat Göğebakan Kültür Merkezi’nin açılış törenine katılmasının ve Kültür ve Turizm Bakanı Çelik’in Ceyhan’dan ayrılmasının ardından, ilçede çeşitli gezi, temas ve incelemelerde bulundu.
Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy, Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, kamu kurum ve kuruşları ile sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin gezilerinde eşlik ettiği Vali Mustafa Büyük, ilçe merkezindeki esnafı tek tek ziyaret ederek, sohbet etti ve taleplerini dinledi. Göreve başladığı ilk günlerden itibaren, Adana’nın tüm ilçeleriyle birlikte kalkınması konusuna verdiği önemi vurgulayan ve bu yöndeki hassasiyetini, sürekli olarak gerçekleştirdiği ilçe gezileriyle gözler önüne seren Vali Büyük’e Ceyhan esnafı yoğun ilgi gösterdi.

Esnaf ziyaretleri sırasında öğle yemeği yiyen bir işyeri sahibinin ikramını geri çevirmeyen Vali Büyük, esnafla aynı sofrayı paylaştı. Vali Büyük, sofrasını paylaştığı esnaf aracılığıyla “Soframızı da yemeğimizi de üzüntülerimizi de sevinçlerimizi de daima paylaşacağız. Daha mutlu ve daha huzurlu bir yaşam için, vatandaşlarımızla daima iç içe daima gönül birlikteliği içinde olacağız” mesajı verdi.

Sürekli halkın içinde ve halkla birlikte olmaya gösterdiği özen ile tanınan ve ilçe esnafının da bu yaklaşımından dolayı teşekkür ettikleri Vali Mustafa Büyük, esnaf ziyaretleri boyunca kendisine iletilen talep ve beklentilerin takipçisi olacağını belirtmesinin ardından, Ceyhan’dan ayrıldı. –

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Mahalle Kütüphaneleri Öğrencilerin İkinci Evi Oldu…

Yüreğir Belediyesi’nin çocuklara uygun ders çalışma ortamı sunmak ve kitap okuma alışkanlıklarını artırmak için hayata …

ÇÜ Rektörlük Koşusu’nu Mind And Life Kazandı…

  Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Rektörlüğü adına Türkiye Jokey Kulübü tarafından “ÇÜ Rektörlük Kupası Koşusu” düzenlendi. …

Evlatları bakmayı reddetti, hastanede yatan eski kayınpederinin yanından ayrılmıyor…

Ersin Kurt (43) ve Sonay Ateş (40) çifti 2 sene önce evlendi. Çiftin bu evlilikten …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir