10 Aralık 2023 , Pazar
Ana Sayfa / Bölgesel / UYUŞTURUCUDAN 215 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI…

UYUŞTURUCUDAN 215 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI…

Adana Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube ekiplerinin geçtiğimiz eylül ayında uyuşturucu madde ticareti yapan zehir tacirlerine yönelik operasyonlarında 215 şüpheli gözaltına alındı. Değişik illerden temin ettikleri uyuşturucu maddeleri kilogramlık ve kullanıma hazır (fişek tabir edilen) paketler halinde piyasaya sürme hazırlığı yapan zanlılardan 93’ü ‘uyuşturucu madde satmak ve temin etmek suçundan’ tutuklandı.

Şahısların ev, işyeri ve göstermiş oldukları yerlerde yapılan aramalarda yüklü miktarda uyuşturucu madde, çok sayıda ruhsatsız tabanca, tüfek ve bu silahlara ait fişek, uyuşturucu madde tartımında kullanılan hassas teraziler ve bunları paketlemede kullanmak için hazırlanmış kağıtlar ele geçirildi.

Konuyla ilgili Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Uyuşturucu kullanımının ve ticaretinin önlenmesi için yapılan eğitimlerin, üretilen projelerin, alınan polisiye tedbirlerle gerçekleştirilen operasyonların önemli olduğunu biliyoruz. Gençlerimizi bu sonu olmayan yoldan kurtarmak için vatandaşlarımızın büyük desteğiyle zaman ve mekân sınırı tanımadan çalışmalarımıza devam ediyoruz.” denildi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Kaplan galibiyeti koruyamadı…

Stat: Mümin Özkasap Hakemler: Feridun Daldaş xx, Serdar Soydan xx, Egemen Savran xx Manisa FK: …

Emrah Kozay’ın hedefi daha çağdaş bir Seyhan…

  CHP Adana İl Başkanlığı döneminde birliği, beraberliği sağlayıp, 2019 yerel seçimlerinde 25 yıl aradan …

CEYHAN ADAYI ALEMDAR ÖZTÜRK

2024 Yılının Mart ayında yapılacak yerel yönetim seçimleri için tüm partilere adete teyakkuzda her parti …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir