25 Mayıs 2022 , Çarşamba
Son Dakika
Ana Sayfa / Bölgesel / Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı konseri…

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı konseri…

Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası (ÇDSO), 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında düzenlenecek konseri, küçük ve genç yeteneklere her zaman değer veren, onların müzik yeteneklerinin gelişmesinde ve başarıyla ilerlemelerinde öncülük eden ÇDSO Orkestra Yardımcı ŞefiEray İnal yönetiminde gerçekleşecek.Dünya çapında başarılarıyla ün yapmış, geleceğin piyano virtüözleri olarak umut vaat eden,Çukurova Üniversitesi Rhapsody Piyano Yarışması 1’incileri Tuna TÜNEY ve Tuna BİLGİNsolist olarak yer alacaklar.

W. A. Mozart’ın “Saray’dan Kız Kaçırma Uvertürü” ile başlayacak programda, Tuna Tüney, W. A. Mozart’ın 15 numaralı piyano konçertosunu seslendirecek.

Programın ikinci yarısında Tuna Bilgün, L. Van Beethoven’ın 4 numaralı piyano konçertosunu Adanalı sanat severler için yorumlayacak.

Kaçırılmaması gereken bu muhteşem konseri 22 Nisan 2022 Cuma akşamı Ramazan ayı dolasıyla saat 21.00’da Büyükşehir Belediyesi Konser Salonu’nda izleyebilirsiniz.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Adana’da darp ve tecavüz girişimi iddiasına tutuklama…

Seyhan ilçesinde, darbettiği kadına tecavüz girişiminde bulunduğu iddiasıyla gözaltına alınan şüpheli tutuklandı. Gürselpaşa Mahallesi‘nde ikamet eden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir