13 Nisan 2024 , Cumartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / UFKA YOLCULUK…

UFKA YOLCULUK…

“UFKA YOLCULUK KÜLTÜR YARIŞMASI “ HEYETİ BAŞKAN ALEMDAR ÖZTÜRK’Ü ZİYARET ETTİ

Ceyhun Gençlik ve İzcilik Spor Kulübü yönetimi ile Zinde Gençlik ve bazı sivil toplum kuruşluları Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’ü makamında ziyaret ederek düzenlenecek olan ideal insan Peygamberimiz Hazreti Muhammed’in hayatı konulu ‘Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları 3’ hakkında bilgi verdi.

Ziyarete; Ceyhun Gençlik ve İzcilik Spor Kulübü Başkanı Mustafa Ekiz beraberindeki Ufka Yolculuk Kültür Yarışması Komisyon Başkanı Serkan Adsoy, Ceyhan Eğitim Çevre ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Mustafa Kıdık, Şehit Fehmi Koç İlkokulu Müdürü Eğitim Birsen Ceyhan yöneticisi Salih Bolat ve Ceyhun Gençlik ve İzcilik Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyeleri İsmet Okan ile Ahmet Metli katıldı.

25 Mart’ta düzenlenecek olan ‘Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları’ nın Dünyada ve Türkiye’de aynı anda Ceyhan’da da gerçekleşeceğini belirten STK yöneticileri, Başkan Alemdar Öztürk’e ‘Kuran-ı Kerim’e Göre Peygamberler ve Tevhid Mücadelesi’ isimli kitabı takdim etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Alemdar Öztürk, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Peygamber Efendimiz adına düzenlenen bu tür organizasyonlara destek olacağını ifade ederek “yarışmaların düzenlenmesinde emeği geçen herkesten Allah razı olsun” dedi

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir