12 Aralık 2019 , Perşembe
Ana Sayfa / Bölgesel / Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu’ndan Vali Büyük’e Ziyaret…

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu’ndan Vali Büyük’e Ziyaret…

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu (TMUHK) Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Vali Mustafa Büyük’ü makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan TMUHK Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz, yaklaşık 300 Muhtarın katılacağı 26. İstişare Toplantısı’na katılmak üzere Adana’ya geldiklerini söyledi.

2 ayda bir İstişare Toplantısı düzenlediklerini belirten TMUHK Genel Başkanı Akdeniz, 22 bin üyeye sahip bir konfederasyon olduklarını dile getirerek, yaptıkları faaliyetler hakkında Vali Mustafa Büyük’e bilgi verdi.

Vali Büyük ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Vatandaşlarımıza hizmetlerin sunulması noktasında en büyük yardımcılarımız muhtarlarımızdır” dedi

Vatandaşların devlete ulaşmasında ilk kapının Muhtarlar olduğunu dile getiren Vali Büyük, “Muhtarlarımız görev yaptıkları mahallelerde vatandaşlarımızın sorunlarının ve taleplerinin karşılanması konusunda devlet ile vatandaş arasında köprü görevi görerek, kamu ve yerel yöneticiler ile görüşüp, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için gece gündüz demeden çalışmaktadırlar. Bu sebeple Muhtarlarımızın talepleri kendi talepleri değil, vatandaşlarımızın talepleridir. Bir kez daha sizleri İlimizde görmekten duyduğum memnuniyetimi belirtiyor, şahsınızda kentimize gelen tüm muhtarlarımıza hoş geldiniz diyor, selam ve saygılarımı iletiyorum” şeklinde konuştu

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Yüreğir’de sosyete pazarı açıldı…

Yüreğir ilçesinde sosyete pazarı açıldı. Sosyete pazarı, pazar günleri PTT Evleri Kapalı Semt Pazarında, çarşamba …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir