6 Aralık 2019 , Cuma
Ana Sayfa / Bölgesel / Tümer,Çalışmalarını Sürdürüyor…

Tümer,Çalışmalarını Sürdürüyor…

Adana’nın tüm ilçelerinde izi olan Tümer’in bu seferki durağı Karaisalı ilçesiydi. İlçe Başkanı İlhan Şahin, eski milletvekili ve il başkanı Sedat Doğan’ın yanı sıra ilçe yöneticileriyle birlikte ilçe merkezindeki esnaf ve vatandaşlarla görüşen Tümer, 16 Nisan’daki ‘Hayır’ çağrılarının bir siyasi parti çalışması olmadığına işaret etti.

Gecenin ilerleyen saatlerine kadar ilçeye bağlı Bekirli ve Emelcik köylerine ziyaretler gerçekleştiren ve kıraathanelerde vatandaşlara seslenen Tümer, “Kendimiz için, partimiz için oy istemiyoruz. Çocuklarımız için, ülkemizin birliği ve bütünlüğü için hayırlı karar verilmesini diliyoruz” dedi.
Bireyin özgürlüğü için sandıkta ‘Hayır’ çağrısı yapan Tümer, iktidarın 15 yıldan bu yana her istediğini yaptığını, her kanunu çıkardığını ancak son başkanlık sisteminin gereksiz bir dayatmadan ibaret olduğunu vurguladı.

“15 yıldan bu yana çiftçinin, işçinin sorununu çözdüler de biz mi çözmeyin dedik. İşsizliği bitirdiler de biz mi engel olduk?” diye soran Tümer, “Tüm sorunlar ortadayken hiçbir sorunu çözmeyeceği gibi ülkeyi karanlığa sürükleyecek başkanlık dayatmasını kabul etmemiz beklenmesin” ifadelerini kullandı. Tümer, dayatmaya, baskıya, zorlamaya hep birlikte karşı çıkılmasının önemini dile getirdi.
İlhan Şahin ve Sedat Doğan da CHP’nin tüm kadrolarıyla ülkenin geleceği için çalışma yaptığını, başkanlık sisteminin Türkiye’ye zarar vermesini önlemek için referandumda ‘Hayır’ tercihinde bulunulması gerektiğini belirtti.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Mahalle sakinleri, “Çocuklar ölmesin” diye çocuklarıyla sokağı trafiğe kapattı…

Bir mahalleli ‘Çıkmaz sokak ve kamyon giremez’ tabelası olan sokağı 10 gün önce ‘sürekli kaza …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir