8 Aralık 2019 , Pazar
Ana Sayfa / Çevre / TSYD’den Kurtar Çakın’a plaket…

TSYD’den Kurtar Çakın’a plaket…

Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şubesi’nin Genel Merkez Yönetim Kurulu’nun da katılımı ile Adana Divan Oteli’nde yapılan toplantısında Burhan Felek Gazetecilik ödülüne layık görülen TSYD üyesi Kurtar Çakın’a Adana Şubesi tarafından kutlama plaketi verildi.

TSYD Adana Şubesinin ev sahipliğinde Adana Divan Oteli’nde yapılan gece Şube Başkanı Adnan Poyraz’ın açılış konuşmasıyla başlarken TSYD Genel Başkanı Oğuz Tongsir, Burhan Felek Basın Hizmet Ödülü’ne layık görülen gazeteci Kurtar Çakın’a TSYD Adana Şubesi tarafından hazırlanın kutlama plaketini verdi.
Başkan Tongsir, “Adana Şubemizin dayanışma içerisinde olması son derece mutluluk verici bir olay. Böylesine anlamlı gecede böylesine anlamlı bir plaketi Kurtar Çakın’a vermekten mutluluk duyuyorum. Kurtar Çakın, Basın camiasındaki dik duruşu ile her daim örnek olmuştur. Tekrar kutluyorum” dedi.

Burhan Felek Basın Hizmet Ödülü’ne layık görülen gazeteci Kurtar Çakın ile çok mutlu olduklarını söyleyen TSYD Adana Şube Başkanı Adnan Poyraz, son 3 yılda üye olan gazetecilere rozetleri takılırken Adana şubesi olarak her geçen gün daha da büyüdüklerini ve güçlendiklerini söyledi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Kozan’a doğalgaz geldi…

Kozan’da ilk doğalgaz akımı düzenlenen törenle gerçekleşti. Kozan’da ilk doğalgaz meşalesi okunan duaların ardından gaz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir