24 Ocak 2020 , Cuma
Ana Sayfa / Bölgesel / Tornacıda Söktürülen Pistonlardan 633 Bin Captagon Hap Çıktı…

Tornacıda Söktürülen Pistonlardan 633 Bin Captagon Hap Çıktı…

Bir kamyonette ele geçirilen ve götürüldüğü tornacıda tek tek sökülen pistonlardan piyasa değeri 10 milyon lira olan 633 bin 560 captagon uyuşturucu hap ele geçirilirken olayla ilgili baba ile oğlu gözaltına alındı.

Merkez Sarıçam ilçesinde uygulama yapan polisler, şüpheli bir kamyoneti durdurdu. Sürücü 43 yaşındaki Ali K. ile oğlu 19 yaşındaki Ömer K., taşıdıkları tahta kasalarda su arıtma pompası ve piston olduğunu söyledi ancak narkotik köpeği tepki verdi. Ekipler aracı en yakındaki metal sanayiye götürdü. Ağır çelik pistonları atölye getirip, torna makinesiyle açan ekipler pistonlara gizlenmiş 633 bin 560 adet Captagon uyuşturucuyu buldu. Saatlerce süren çalışma sonucu çıkartılan ve piyasa değirinin 10 milyon lira olduğu belirtilen haplar çuvallarla taşınırken baba ile oğlu gözaltına alındı. Sorgularında, piston ve su arıtma cihazı içindeki uyuşturucudan haberlerinin olmadığını söyleyen baba tutuklanırken oğluda ev hapsi kararı ile serbest bırakıldı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Liderlik Eğitim Programı…

Vali Mahmut Demirtaş, kamu yönetiminin performansının artırılması amacıyla alanlarında başarılı, liyakatli, işin ehli kişilerin işbaşına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir