19 Ocak 2020 , Pazar
Ana Sayfa / Bölgesel / Tiyatro Festivali’nde Bilet Kuyruğu…

Tiyatro Festivali’nde Bilet Kuyruğu…

Bu yıl 20’ncisi düzenlenecek olan geleneksel ‘Devlet Tiyatroları-Sabancı Uluslararası Adana Tiyatro Festivali’, için hazırlanan biletler satışa sunuldu. Adanalı tiyatroseverler, kısa sürede tükenen oyun biletlerinden alabilmek için gişe önünde gece yarısından itibaren kuyruğa girdi.

27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü’nde Küba’dan gelen Havana Compas Dans Tiyatrosu’nun ‘Küba’dan Perküsyon ve Dans’ isimli gösterisiyle başlayacak ve 30 Nisan’a kadar sürecek festivalin biletlerini almak isteyenler Kayalıbağ Mahallesi’ndeki Hacı Sabancı Kültür Merkezi ile Reşatbey Mahallesi’ndeki Adana Devlet Tiyatrosu bilet satış noktalarında uzun kuyruklar oluşturdu. Geçtiğimiz yıl 2 saate tükenen biletleri almak isteyen vatandaşlar bu yıl da biletlere yoğun ilgi gösterdi. 10 liradan satışa sunulan biletleri alabilmek için dün kuyruğa giren ve bugün ilk bileti satın alan Saadet Ballı, Geçen sene de aynı şekilde bekledim. Geçen yıl da ilk sırada biletimi almıştım. Gurur duydum. Yaşasın tiyatro, yaşasın sanat diye konuştu.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Ceyhan belediyesinden ”Karne Şenliği”

Ceyhan Belediyesi Karneni Al Gel sloganıyla Cumhuriyet Meydanı’nda ilkokul öğrencileri için karne şenliği düzenledi. Konakoğlu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir