19 Mayıs 2022 , Perşembe
Ana Sayfa / Bölgesel / TEPE vizyona giriyor!

TEPE vizyona giriyor!

ÇGC Kültür ve Sosyal Tesisleri’nde Başkan Cafer Esendemir, Başkan Yardımcısı Yasemin Atasoy, Yönetim Kurulu Üyesi A.Vahap Ünkat ve ÇGC Üyeleri Nevzat Uçak ve Mustafa Arık ile bir araya gelen Abdullah Kutlu ile yapımcı ve filmin hikaye yazarı Eray Barış Kanay, başrol oyuncuları; Neslişah Akray, Murat Tatlı, Ramazan Dalçek filmle ilgili bilgi verdiler.

Dizinin hikaye yazarı Kanay, “Klişeleşmiş erkek hegomanyasından kurtarılan kadın kahramanların ön planda olduğu bir proje olarak tasarlanan TEPE dizisinde; hayatın en acımasız aktığı sokaklarda, silahların ve nefretin kucağında birbirlerinden başka tutunacak bir şeyleri olmayan dört arkadaşın adaletsizlikle mücadelesini ele aldık.

Bu dizide ayrıca Adana Demirspor kareografisi kullandık. Bu kareografinin ses getireceğine inanıyoruz. Başkan Murat Sancak’a buradan projeye desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

ÇGC Başkanı Cafer Esendemir; Adana’nın bir çok önemli film ve diziye plato olduğunu, bereketli toprakların bu anlamda sanatı da beslediğini dile getirerek; dizinin beğenileceğini ifade etti.

Senaryosunu Ceyhun Karaköse’nin yazdığı aksiyon dizisinde; misafir oyuncu Şebnem Scheafer ile Hilal Erol, Yunus Emre Tekin, Hilal Ünal, Seren Arıklar, İnci Adıbelli, Mert Atalay rol alırken, dizi 5 Nisan 2022 Salı günü saat 19.00’da youtube kanalında izleyiciyle buluşuyor.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Elinde pompalı tüfekle kavgaya giden kişi polise yakalandı…

Adana‘da elindeki pompalı tüfekle silahlı kavgaya giden bir şüpheli polis tarafından kıskıvrak yakalanarak gözaltına alındı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir