26 Mayıs 2022 , Perşembe
Son Dakika
Ana Sayfa / Bölgesel / Talihsiz kadına herkesin içinde tekme tokat böyle saldırdı…

Talihsiz kadına herkesin içinde tekme tokat böyle saldırdı…

Seyhan ilçesinde yer alan otoparkta tepki çeken bir olay yaşandı. Otoparkta bir kadın ve erkek tartışmaya başladı. Kavganın büyümesiyle birlikte kadına tekme ve tokat savuran adam, vatandaşların araya girmesiyle sakinleştirildi. Yaşanan olay bir vatandaşın cep telefonuyla saniye saniye kaydedildi.
Adana’da bir kişi kimseye aldırmayarak, herkesin gözü önünde tekme ve yumrukla bir kadını dövdü. O anlar ise bir vatandaşın cep telefonu kamerası tarafından kayda alındı.

TARTIŞMA OTOPARKTA BAŞLADI
Olay merkez Seyhan ilçesine bağlı Çınarlı Mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre otoparkta bir kadın ve erkek tartışmaya başladı. Tartışma büyüyünce erkek arkasını dönüp gitmek istedi.

ÖNCE TEKME DAHA SONRA YUMRUK ATTI
Ancak kadın erkeğin arkasından gidip konuşmaya devam etti. Bunun üzerine dönen erkek şahıs kadına önce tekme atıp daha sonrada yumruk atmaya başladı. Herkesin gözü önünde olan bu olaya etraftaki 3 kişi müdahale etti. Şahısların araya girmesiyle kavga büyümeden bitti. Taraflar olay yerinden ayrılarak farklı yönlere gitti.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Adana’da darp ve tecavüz girişimi iddiasına tutuklama…

Seyhan ilçesinde, darbettiği kadına tecavüz girişiminde bulunduğu iddiasıyla gözaltına alınan şüpheli tutuklandı. Gürselpaşa Mahallesi‘nde ikamet eden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir