22 Ocak 2020 , Çarşamba
Ana Sayfa / Bilim-Teknik / SÜRÜCÜLERE REFLEKTÖRLÜ YELEK DAĞITILDI…

SÜRÜCÜLERE REFLEKTÖRLÜ YELEK DAĞITILDI…

Trafik Şube Müdürlüğü tarafından bisiklet ve motosikletli sürücülere ‘reflektörlü yelek’ dağıtıldı. Adana Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü tarafından bisiklet ve motosikletli sürücülere ‘reflektörlü yelek’ dağıtıldı. Yelek vermek için durdurulan bir sürücünün “Ben de ceza keseceksiniz diye korktum” demesi ise gülüşmelere sebep oldu.

Seyhan ilçesi Nuri Sabuncu Bulvarı üzerinde yapılan uygulamada trafik polisleri, arkasında ‘trafikte sorumluluk hareketi’ yazan reflektörlü yelekleri bisiklet ve motosiklet sürücülerine dağıttı. Tek tek durdurulan sürücülere bilgi veren polisler, gece yaşanan trafik kazalarına dikkat çekerek reflektörlü yelekleri sürücülere giydirdi.

Bu sırada yelek vermek için durdurulan motosiklet sürücüsü Lokman Kırbek’in “Ben de ceza keseceksiniz diye korktum” demesi gülüşmelere sebep oldu. Verilen yeleği giyen Kırbek, “Geceleri seyahat edebilmemiz için iyi bir uygulama. Ben uygulamayı beğendim. Kanunlarda konulan bütün kurallar iyidir” dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Tünelin duvarına çarpan aracın sürücüsü yaralandı…

Pozantı’da, tünelin duvarına çarpan otomobilin sürücüsü yaralandı. Alınan bilgiye göre, Fikriye Namuk’un idaresindeki 35 KD …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir