3 Ağustos 2021 , Salı
Ana Sayfa / Bölgesel / Suç örgütüne operasyonda biri komiser 12 polisin de aralarında bulunduğu 55 kişi gözaltında…

Suç örgütüne operasyonda biri komiser 12 polisin de aralarında bulunduğu 55 kişi gözaltında…

Adana Cumhuriyet Başsavcılığınca, organize suç örgütü kurarak, “adam öldürme”, “silah ve uyuşturucu ticareti yapma”, “yaralama” ve “yağma” olaylarına karıştıkları öne sürülen şüphelilere yönelik soruşturma başlatıldı.Suç örgütüne operasyonda biri komiser 12 polisin de aralarında bulunduğu 55 kişi gözaltında. ŞAFAK VAKTİ EŞ ZAMANLI OPERASYON İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, özel harekat ekiplerinin de desteğiyle aralarında bir komiser ve 11 polis memurunun da bulunduğu hakkında yakalama kararı çıkartılan 55 zanlıyı gözaltına almak için şafak vakti eş zamanlı operasyon düzenledi.
Suç örgütüne operasyonda biri komiser 12 polisin de aralarında bulunduğu 55 kişi gözaltındaEMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ’NE GÖTÜRÜLDÜLER Polis, bazı ikametlerin kapısını “koçbaşı” yardımıyla kırarak adreslerde arama yaptı. Operasyonda çok sayıda zanlı gözaltına alındı. Şüpheliler, Adana Adli Tıp Birimi’ndeki sağlık kontrolünün ardından emniyet müdürlüğüne götürüldü.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Tefeci operasyonunda 17 şüpheli yakalandı…

Adana’da tefecilik yaptıkları iddia edilen şüphelilere yönelik operasyonda 17 zanlı gözaltına alındı.İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir