16 Ekim 2019 , Çarşamba
Ana Sayfa / Bölgesel / SÖZLÜ SİNEMA FİLMİNDE…

SÖZLÜ SİNEMA FİLMİNDE…

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, MS adıyla bilinen beyin ve omurilik hastalığına dikkat çekilmesi amacıyla Adana’da çekimleri süren Saftirik isimli filmde rol aldı.

Başkan Sözlü’nün makamında geçekleştirilen çekimlerde, hoş enstantaneler yaşandı. Başkan Sözlü, “Böylesine önemli bir sosyal sorumluluk projesine katkı koymaktan ötürü büyük mutluluk duyuyorum” dedi.

Multipl Skleroz, kısaca MS adıyla bilinen, beyin ve omuriliğin, merkezi sinir sisteminin bir hastalığı olan ve genç erişkinlerde görülen rahatsızlığa dikkat çekmeyi ve tedavisi süren MS hastalarına kaynak oluşturmayı hedefleyen Saftirikler isimli sinema filminin çekimleri Adana’da sürüyor. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, filmin çekimlerinde rol aldı.

SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

Filmin oyuncularından Metin Zakoğlu ile makamında kameraların karşısına geçen Başkan Hüseyin Sözlü, rolünü başarıyla oynadı. Filmin çekimlerinde rol alması için Adanalı senarist Birsen Şimşek’in teklifini kabul eden Başkan Hüseyin Sözlü, böylesine önemli bir sosyal sorumluluk projesinin içinde olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtti. Başkan Sözlü, “Tam anlamıyla bir sosyal sorumluluk projesi olan filmin Adana’da çekiliyor olması da bizim için ayrı bir mutluluk kaynağı. İnşallah film başarılı olur ve tedavisi süren hastaların bir an önce şifa bulmasına katkı konur” şeklinde konuştu.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Kaçak içki operasyonu…

Bir depoya yapılan baskında 150 litre kaçak viski ele geçirildi. Olayla ilgili 1 kişi tutuklandı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir