24 Mayıs 2024 , Cuma
Ana Sayfa / Bölgesel / SÖZLÜ SİNEMA FİLMİNDE…

SÖZLÜ SİNEMA FİLMİNDE…

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, MS adıyla bilinen beyin ve omurilik hastalığına dikkat çekilmesi amacıyla Adana’da çekimleri süren Saftirik isimli filmde rol aldı.

Başkan Sözlü’nün makamında geçekleştirilen çekimlerde, hoş enstantaneler yaşandı. Başkan Sözlü, “Böylesine önemli bir sosyal sorumluluk projesine katkı koymaktan ötürü büyük mutluluk duyuyorum” dedi.

Multipl Skleroz, kısaca MS adıyla bilinen, beyin ve omuriliğin, merkezi sinir sisteminin bir hastalığı olan ve genç erişkinlerde görülen rahatsızlığa dikkat çekmeyi ve tedavisi süren MS hastalarına kaynak oluşturmayı hedefleyen Saftirikler isimli sinema filminin çekimleri Adana’da sürüyor. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, filmin çekimlerinde rol aldı.

SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

Filmin oyuncularından Metin Zakoğlu ile makamında kameraların karşısına geçen Başkan Hüseyin Sözlü, rolünü başarıyla oynadı. Filmin çekimlerinde rol alması için Adanalı senarist Birsen Şimşek’in teklifini kabul eden Başkan Hüseyin Sözlü, böylesine önemli bir sosyal sorumluluk projesinin içinde olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtti. Başkan Sözlü, “Tam anlamıyla bir sosyal sorumluluk projesi olan filmin Adana’da çekiliyor olması da bizim için ayrı bir mutluluk kaynağı. İnşallah film başarılı olur ve tedavisi süren hastaların bir an önce şifa bulmasına katkı konur” şeklinde konuştu.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir