16 Temmuz 2024 , Salı
Ana Sayfa / Bölgesel / SÖZLÜ MUHTARLARLA BULUŞTU…

SÖZLÜ MUHTARLARLA BULUŞTU…

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Çukurova ilçesindeki mahalle ve köylerde görev yapan muhtarlarla biraraya gelip vatandaşın sıkıntılarının halli konusunda görüş alışverişinde bulundu. Topalak Mahallesi’ndeki buluşmada konuşan Sözlü, “Muhtarlarımızı kendi varlığımızın, demokratik kültürün bir yansıması olarak görüyoruz. Onlar hemşehrilerimizle iletişimin birinci basamağıdır, birinci merhalesidir. Muhakkak ki halkımızla istişare etmek, onlara ulaşmak, onların problemlerini kaynağından öğrenmek noktasında bizim için çok önemli bir aracılık müessesesidir. Demokratik misyonumuzdan öte, fiziki anlamda sonuca gitmek açısından baktığımızda da bize büyük bir destek, büyük bir yardımcısınız.” dedi.

Muhtarlarla iletişimde siyasi tercihlerin kesinlikle önemli olmadığını kaydeden Başkan Sözlü, “Kişilerin siyasi tercihi hiç önemli değildir. Hepimiz sorumluluğumuzu yerine getirip problemlerimizi çözme konusunda işbirliği içindeyiz. Bugün yaklaşık iki saattir biraradayız. Böyle sabahın erken saatlerinde, Bereketli bir zamanda işe başladık, zihinlerimiz berrak. Faydalı, olumlu bir toplantı gerçekleştirdik. Bu çalışmamız, Çukurova ilçesindeki mahallelerimizin problemlerini çözme noktasında muhakkak bize yol gösterecek, klavuz olacaktır. Toplantılarımızı periyodik olarak sürdürerek, problemleri anında öğrenerek müdahale etmek istiyoruz. Böylece hemşehrilerimize daha yararlı olmayı amaçlıyoruz.” diye konuştu. Muhtarlar da Başkan Sözlü’ye teşekkür ederek kısa, orta ve uzun vadede yapılacak hizmetlerle ilgili görüşlerini aktardı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir