2 Aralık 2023 , Cumartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / SÖZLÜ MUHTARLARLA BULUŞTU…

SÖZLÜ MUHTARLARLA BULUŞTU…

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Çukurova ilçesindeki mahalle ve köylerde görev yapan muhtarlarla biraraya gelip vatandaşın sıkıntılarının halli konusunda görüş alışverişinde bulundu. Topalak Mahallesi’ndeki buluşmada konuşan Sözlü, “Muhtarlarımızı kendi varlığımızın, demokratik kültürün bir yansıması olarak görüyoruz. Onlar hemşehrilerimizle iletişimin birinci basamağıdır, birinci merhalesidir. Muhakkak ki halkımızla istişare etmek, onlara ulaşmak, onların problemlerini kaynağından öğrenmek noktasında bizim için çok önemli bir aracılık müessesesidir. Demokratik misyonumuzdan öte, fiziki anlamda sonuca gitmek açısından baktığımızda da bize büyük bir destek, büyük bir yardımcısınız.” dedi.

Muhtarlarla iletişimde siyasi tercihlerin kesinlikle önemli olmadığını kaydeden Başkan Sözlü, “Kişilerin siyasi tercihi hiç önemli değildir. Hepimiz sorumluluğumuzu yerine getirip problemlerimizi çözme konusunda işbirliği içindeyiz. Bugün yaklaşık iki saattir biraradayız. Böyle sabahın erken saatlerinde, Bereketli bir zamanda işe başladık, zihinlerimiz berrak. Faydalı, olumlu bir toplantı gerçekleştirdik. Bu çalışmamız, Çukurova ilçesindeki mahallelerimizin problemlerini çözme noktasında muhakkak bize yol gösterecek, klavuz olacaktır. Toplantılarımızı periyodik olarak sürdürerek, problemleri anında öğrenerek müdahale etmek istiyoruz. Böylece hemşehrilerimize daha yararlı olmayı amaçlıyoruz.” diye konuştu. Muhtarlar da Başkan Sözlü’ye teşekkür ederek kısa, orta ve uzun vadede yapılacak hizmetlerle ilgili görüşlerini aktardı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Seyhan’da “Psikolojik Şiddet Ve Genç Kadınlar” Söyleşisi…

  Seyhan Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ve Adana Soroptimist Kulübü işbirliği ile gerçekleştirilen …

“Seyhan’da Yenilik Zamanı”

  Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı, İnşaat Mühendisi, 26. Dönem Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, …

Başkan Kocaispir Şantiyede İşçilerle Buluştu…

  Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, şantiye tesislerinde görev yapan belediye çalışanıyla kahvaltıda buluştu. Başkan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir