7 Temmuz 2020 , Salı
Ana Sayfa / Bölgesel / Soner Çetin’den”ÇAT KAPI” Sürprizi…

Soner Çetin’den”ÇAT KAPI” Sürprizi…

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin rastgele misafir olduğu vatandaşlara ‘çat kapı sürprizi’ yaptı.
Yakaladığı her fırsatı vatandaşlar ve esnafla yüz yüze görüşmek için değerlendirmeye çalışan Çetin, “Başkan Çukurova’yı Dinliyor” ekibiyle birlikte Çukurovalıların kapısını çaldı. Önceden belirli bir mahalle, sokak ve apartman tespit etmeksizin ekiple gezen Başkan Çetin’in hedefi Güzelyalı Mahallesiydi. Önce bir kahvehanede çay içip vatandaşlarla sohbet eden Çetin’e 24. Dönem İzmir Milletvekili Prof. Dr. Oğuz Oyan da eşlik etti.
Çat kapı ziyaretlerine Nazlı Tohumcuoğlu adlı kadının evinden Çetin, büyük bir sevinç ve şaşkınlıkla kendisini karşılayan ev sahibesine “Ne sıkıntınız varsa anlatın, varsa şikayetleri ve talepleri dinlemeye geldim” dedi. “Bir şikayetimiz yok” yanıtı üzerine Esra Çağımlı adlı kadına konuk olan Çetin, ikinci kez “Belediyeden memnunuz. Bir sıkıntı yok” karşılığını alınca moral buldu, evini home-office olarak kullanan Şehnaz Biter’e de misafir oldu.
Daha sonra yine rastgele yöntemle Güler Dilmen, Ayşegül Türkmen, Göksel Aytekin ve Bahar-Hacı Yıldız çiftinin kapılarını çalıp kısa süreli konuk olan Çetin, sorunları ve talepleri iletme konusunda Çukurovalıların çok şanslı olduğunu, ‘Başkan Çukurova’yı Dinliyor’ ekibi dışında her cuma saat 14.00’te Halk Günü yaptığına dikkat çekti.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Yamaç paraşütü festivalinde görsel şölen…

Feke’de bu yıl ilk kez düzenlenen Yamaç Paraşütü Festivali, Tapan Mahallesi’nde yaklaşık bin 500 rakımlı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir