24 Mayıs 2019 , Cuma
Ana Sayfa / Çevre / Seyhan’a 17 park…

Seyhan’a 17 park…

– Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, bir yıl içerisinde 17’inci çocuk ve dinlenme parkını hizmete açtı. Başkan Karalar, kendisinden önceki dönemlerde her yıl ortalama 5 park yapıldığını ancak kendisinin 1 yılık hizmet süresinde 17’inci parkı açtıklarını söyledi.

Barış Mahallesi’nde gerçekleştirilen park açılışı törenine gelen Başkan Zeydan Karalar’a vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Belediye Başkanı Zeydan Karalar, kendisine gösterilen ilgi ve sevgiden duyduğu memnuniyeti, “Gerçekten de mahallenizin adı gibi barıştan yana, kardeşlikten yana, insanlıktan yana güzel insanlarsınız. İnsanlar kardeşliği, birliği, ülkenin birliğini, ülke sevgisini görmek istiyorlarsa Barış Mahallesi’ne gelsin” dedi.

Bizzat mahallelilerin ayağına giderek ‘Halk Toplantısı’ yapılması uygulamasının dünyada bir ilk olduğunu söyleyen Başkan Karalar, “Biz buraya nutuk atmaya gelmiyoruz. Sizlerle sohbet ediyoruz. Taleplerinizi isteklerinizi alıyoruz, talep ve isteklerinizi aldıktan sonra size hizmet ediyoruz. Ne yapabileceğimizi, ne zaman yapabileceğimizi sizlere söylüyoruz. Ve sadece sizler

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Koruyucu Ailelere İftar…

Vali Mahmut Demirtaş, Adana Kamu Müteahhitleri Derneği (AKAMDER) tarafından bu yıl 13.sü düzenlenen geleneksel iftar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × 1 =