27 Ocak 2022 , Perşembe
Ana Sayfa / Bölgesel / Seyhan Belediyesinden Öğrencilere Ücretsiz Servis…

Seyhan Belediyesinden Öğrencilere Ücretsiz Servis…

Seyhan Belediyesi, TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen 10. Çukurova Kitap Fuarı’na katılmak isteyen öğrencilere ücretsiz servis imkanı sunuyor.

Seyhan Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, 15 Ocak Pazar gününe kadar açık kalacak fuara katılmak isteyen öğrencilere araç tahsis eden Seyhan Belediyesi, okullardan aldığı öğrencileri TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezine götürüp fuar gezisi sonrası okullara geri bırakıyor.

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, gençlere kitap okuma alışkınlığını kazandırmak için Adana’da düzenlenen kitap fuarının önemine dikkati çekti.

Kitap okumanın önemli olduğunu belirten Karalar, “Maalesef çocuklarımızın gençlerimizin kitap okuma oranı Avrupa standartlarının çok altında. Çağdaş toplumlar yetiştirmek için öncelikle kitap okumak gerekli. Bizler de çocuklarımıza kitap okuma alışkanlığını kazandırabilmek için şehrimizde bu yıl 10’ncusu gerçekleştirilen kitap fuarının fırsata çevirip gençlerimizi fuara taşıma kararı aldık. Bu şekilde çocuklarımıza şehrimize gelen yazarlarla bir araya gelme fırsatı sunmak istedik.” ifadelerini kullandı.

Servis hizmeti 15 Ocak’a kadar devam edecek.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Evinde mahsur kalan yaşlı kadın kurtarıldı…

Kozan ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle kırsal mahalledeki evinde mahsur kalan yaşlı kadın kurtarıldı. Evinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir