2 Haziran 2020 , Salı
Ana Sayfa / Bilim-Teknik / SEVGİYE UZANAN ELLER…

SEVGİYE UZANAN ELLER…

Adana Valiliği ve Barış Havacılık Uçuş Akademisi işbirliğiyle, “Sevgiye Uzanan Eller Pojesi” kapsamında, öğrenciler tek motorlu uçaklarla gezdirilerek, Adana’yı tepeden izleme şansı buldu.
Göçle gelen ve topluma uyum sorunu yaşayan dezavantajlı çocuk ve gençlerin sosyal, kültürel ve ekonomik uyum sorunlarının sağlanılması ve topluma kazandırılması amacıyla yaklaşık 4.5 yıl önce başlatılan “Sevgiye Uzanan Eller Projesi” meyvelerini vermekle beraber, gün geçtikçe büyüyor.

Adana Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürlüğü tarafından yürütülen proje, Yüreğir ve Seyhan ilçelerindeki göç geçmişine sahip ilköğretim öğrencilerinin eğitsel, sosyal, kültürel, faaliyetlerle desteklenerek, kentsel ve sosyal yaşama uyum gerekleri hakkında farkındalık oluşturma, öğretmen ve ailelere temel iletişim becerileri konusunda kapasite kazandırarak çocukların uyum sürecine katkı sağlamayı amaçlıyor.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Nehir yatağında yaralı bulunan kadın hastaneye kaldırıldı…

Seyhan Nehri yatağında yaralı halde bulunan kadın tedaviye alındı.Seyhan Nehri üzerindeki tarihi Taşköprü’nün ayaklarında bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir